Odalarımız

Odalarımızda 2-3 kişi kalabilir. Mevcut durumda olan apartlarda 6 kişiye kadar kalma şansınız vardır. Her aile odasında (apart) bir banyo ve de tam anlamıyla bir yemek hazırlığı yapılamasa da bebekleriniz için kendiniz için ya da çay ve kahveniz için su kaynatabileceğiniz bir mutfak vardır. Bebekleriniz için yiyecek hazırlamanız gerekirse personelimiz, memnuniyetle bar alanındaki mutfakta bebeğinizin yiyeceğini hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Çatı katında bulunan aile odalarında ücretli olarak çamaşır makinesi vardır.

 

Odalar temiz, konforlu ve de elbise dolabı, makyaj masası, komodin ile sade bir şekilde döşenmiştir. Dahası, her odada kullanılabilen ve de ücretsiz olan kablosuz internet tüm otel alanında kullanılabilmektedir. Her odada TV ve de Türk-Avrupa standardında prizler mevcuttur. Her odanın masa ve sandalyesinin olduğu balkonu vardır.

 

Her odanın duş alınabilen banyosu ve de tuvaleti mevcuttur. Odalar her gün temizlenirken, nevresim ve havlular üç günde bir değişmektedir. Otel yeşil bir doğa içinde olduğu için az sayıda olan sinek ve benzeri uçucuları dışarıda tutmak için tüm odaların pencerelerinde sineklik filtreli çerçeve bulunmaktadır. Klima talebi, kasa talebinde olduğu gibi resepsiyondan istenebilmektedir. Oda kahvaltıdan farklı bir konaklama talep ederseniz, uygun fiyatlara yarım pansiyon olarak konaklayabilirsiniz.

SİZDEN GELENLER

Image